یکی از دغدغه‌های مطرح در زمینه خرید آنلاین، نحوه ارسال آن توسط فروشنده است. دیر رسیدن بسته‌های پستی، آسیب دیدن کالاهای دریافتی و … تنها بخشی از نگرانی‌های برخی خریدهای آنلاین محسوب می‌شوند، با وجود این در سرسیلندر‌دات‌کام نیازی نیست، نگران این مسائل باشید. یکی از مزایای خرید از سرسیلندر‌دات‌کام، گزینه‌های ارسال متنوع و امن آن است. در این روش‌های به روز و کارآمد، بر حسب نوع خرید، بسته‌های شما روش‌های مختلفی برای رسیدن به دست شما را طی می‌کنند که در ادامه با آن‌ها آشنا خواهید شد:

ارسال سریع : ویژه تهران

یکی از سریع‌ترین راه‌های ارسال بسته در تهران توسط سرسیلندر‌دات‌کام، فرستادن خریدهای شما با روش ارسال سریع است. با انتخاب این روش، شما می‌توانید بسته خود را در همان روز تحویل بگیرید. برای استفاده از این گزینه لازم است، به ساعت سفارش‌تان توجه ویژه‌ای داشته باشید. در ارسال سریع سرسیلندر‌دات‌کام، سفارش‌هایی که تا پیش از ساعت ۱۷ ثبت ‌شوند، در همان روز ارسال خواهند شد، اما ارسال بسته‌های ثبت شده بعد از ساعت ۱۷، به روز بعد موکول می‌شود.

•    مدت زمان انتظار: در صورت ثبت پیش از ساعت پنج عصر، کالا در همان روز و طی ۱ تا ۲ ساعت تحویل داده خواهد شد.

•    هزینه ارسال: شما می‌توانید با پرداخت هشتاد هزار تومان، از این فرصت فوق‌العاده استفاده نمایید و در کمترین زمان ممکن خرید‌هایتان را درب منزل تحویل بگیرید.

•    مکان اجرای روش ارسال سریع: استفاده از روش ارسال سریع سرسیلندر‌دات‌کام در حال حاضر، برای ساکنین مناطق ۲۲ گانه‌ی تهران فراهم شده است.

ارسال عادی : ویژه تهران و کرج

یکی از گزینه‌هایی که هنگام خرید در پنل کابری وجود دارد، انتخاب ارسال عادی است. این روش ارسال برای همه محصولات موجود در انبار سرسیلندر‌دات‌کام به صورت یکسان وجود دارد.

•    مدت زمان انتظار: با انتخاب این روش، بسته شما به صورت میانگین طی ۲۴ ساعت در تهران و ۳ روز کاری در شهرستان به دست‌تان می‌رسد و می‌توانید، آن را درب منزل تحویل بگیرید.

•    محل اجرای طرح ارسال عادی: بهره‌مندی از گزینه ارسال عادی دیجی کالا برای ساکنین تهران و کرج امکان پذیر است.

•    هزینه روش ارسال عادی: بسته‌بندی و ارسال هر بسته به روش عادی، در سال ۱۴۰۲، حدود ۴۹ هزار تومان هزینه دارد. در صورتیکه فاکتور خرید شما بیش از ۳ میلیون تومان شود هزینه ی ارسال رایگان خواهد شد.

ارسال با پست : ویژه تمام مناطق ایران

ارسال بسته به مراکز استان، شهرها و شهرستان های کشور، طی همکاری دو جانبه سرسیلندر‌دات‌کام و شرکت پست انجام می‌شود. در گزینه ارسال با پست، بسته‌های شما به شرکت ملی پست ایران تحویل داده می‌شود.

•    مدت زمان انتظار: پروسه ارسال بسته از طریق شرکت پست، بسته به مسافت و دوری شما از تهران تقریبا بین دو تا پنج روز زمان می‌برد و در سال ۱۴۰۲ مبلغ ۴۹ هزار تومان هزینه دارد. در صورتیکه فاکتور خرید شما بیش از ۳ میلیون تومان شود هزینه ی ارسال پستی رایگان خواهد بود.

•    نحوه پیگیری: کد رهگیری بسته‌هایی که از طریق پست ارسال می‌شوند، در حساب کاربری شما قرار می‌گیرد. برای بررسی پروسه ارسال کالاهای خود، می‌توانید این کد رهگیری را در سایت شرکت پست وارد نمایید و از وضعیت بسته مطلع شوید.

•    شرایط مرجوع کردن کالا: برای مرجوع کردن کالاهایی که از طریق پست ارسال می‌شوند، می‌توانید آنها را به صورت پس کرایه برای سرسیلندر‌دات‌کام ارسال نمایید، اما اگر به هر دلیلی شرکت پست شرایط پس کرایه را نپذیرفت، کافی است هزینه را پرداخت نمایید و فاکتور آن را برای سرسیلندر‌دات‌کام ارسال کنید. پس از تایید فاکتور توسط بخش خدمات پس از فروش سرسیلندر‌دات‌کام، هزینه پست به حساب شما واریز می‌شود.

ارسال از طریق ترمینال :

در صورت عجله داشتن برای تحویل سفارش، می‌توانید درخواست ارسال از طریق ترمینال داشته باشید. تحویل سفارش‌های ارسالی از طریق ترمینال به‌طور میانگین بین یک تا دو روز طول می کشد . در این شیوه هزینه ی ارسال حدود ۱۰۰ هزار تومان خواهد شد. در صورت درخواست برای ارسال از طریق ترمینال با پشتیبان سایت در ارتباط باشید.

ارسال باربری :

ارسال از طریق باربری، بسته به مسافت از یک تا ۴ روز به طول می انجامد. ارسال باربری معمولا برای سفارش های با وزن زیاد و خرید کلی استفاده می شود.

 

با سرسیلندر‌دات‌کام آسوده خاطر خرید کنید